חוסר משמעות

החיים הם מסע, ואתה יכול לבחור בדרך שתוביל אותך מחוסר משמעות למשמעות

האם אתה שואל את עצמך לפעמים אם לחיים שלך יש משמעות? כולנו נאבקים לפעמים במחשבות שהחיים חסרי משמעות ושהחיים שלנו אינם חשובים לאיש. אם נמשיך לחשוב כך, אנחנו עלולים לפתח בדידות וייאוש. אולי חשבת פעם שאתה כה חסר משמעות, ועד שמוטב היה שלא נולדת לעולם הזה.

המחשבות שאין לך שום משמעות מיוחדת, אינן ייחודיות רק לך. חלק מהאנשים המצליחים והחשובים ביותר בעולם… רשימת הידוענים וחביבי התקשורת הגדולים… נאבקים בשאלה מי הם ולמה הם קיימים. אתה יכול לנסות לבנות את עצמך ולעבוד קשה יותר, ליטול סיכונים או לנסות ליהנות מהחיים ככל האפשר. אולי תהיה לך תחושה של משמעות במשך זמן מה אבל בסופו של דבר, היא תתפוגג כי אתה יודע שההישגים האלה חסרי משמעות.

הנה התשובה… אתה תוכל למצוא משמעות אמיתית רק אם תמסור את חייך ליחיד שהוא חשוב באמת, ישוע המשיח. מי שרוצה לנהל קשר עם אלוהים חייב להיות שלם כי אלוהים עצמו שלם ומושלם ובו יש אהבה שלמה וצדק מוחלט. אבל איך תוכל להמשיך בדרך עם אלוהים אם אתה יודע שאתה רחוק מלהיות שלם? התשובה היא: אינך יכול. אינך יכול להתהלך איתו על בסיס הכישורים שלך, כי אינך שלם. איש מאיתנו איננו מושלם. כולנו רחוקים מהשלמות של אלוהים, וזה נקרא חטא.

אבל אלוהים אוהב אותך מאוד ונתן את בנו, את בנו יחידו, ישוע המשיח, כדי לשלם את המחיר על חטאיך. לכן הוא מת על הצלב לפני אלפי שנים וקם מן המתים ביום השלישי. ישוע חי היום. הוא רוצה לנהל איתך קשר. הוא רוצה להעניק לך אהבת אמת ואושר. ורק הוא יכול לתת לך את זה כי רק הוא מושלם.

אנחנו מאמינים שישוע הוא בן אלוהים ומשיח ישראל והעולם כולו. נביאי התנ"ך ניבאו עליו לפני אלפי שנים. ישעיהו אמר שהמשיח היה "מדוכא מעוונותינו" (ישעיה נג 5). כלומר, הוא היה צריך למות במקומנו ולהיות הקורבן על חטאינו. דניאל הנביא כתב שהמשיח יוצא להורג ושזמן קצר אחרי כן, ייחרבו ירושלים ובית המקדש (דניאל ט 26). ישוע הגשים את שתי הנבואות האלה. בעצם, יש יותר משלוש מאות שלושים ושלוש נבואות שונות שכולן התגשמו בחייו של ישוע המשיח.

ישוע סבל ומת בעדנו אבל גם קם מהמתים וניצח את המוות. כל מי שמאמין בו מקבל מחילה על חטאיו וזוכה לחיי נצח. לכן אנחנו יכולים להתפלל אליו בתקופות של סבל וחטא ולדעת שהוא נאמן והוא יסלח לנו וירפא אותנו. הוא שומע אותנו כאשר אנחנו מתפללים.

האם אתה באמת רוצה למצוא משמעות? פנה לישוע המשיח. יש לו תוכנית ייחודית לחייך והוא ילך איתך בדרך. אם אתה מוכן להקשיב ולעשות את מה שהוא אומר, הוא ידריך אותך לאורך החיים ואפילו ייתן לך חיי נצח. מי שמנסה למצוא משמעות במעשים או בקשרים עם אנשים אחרים, רודף אחרי הרוח. אפשר ליהנות מזה במשך זמן מה אבל בסופו של דבר, אין בזה תועלת.

ההחלטה היא שלך, ואתה יכול להחליט החלטה שתשנה את חייך. בקש מישוע המשיח שיבוא אל חייך. בוא נפנה אליו עכשיו:

ישוע היקר, אני עייף מלהרגיש שחיי חסרי משמעות ושאינני חשוב לאיש. אנא סלח לי על חטאי ותן לי משמעות והגשמה. אני מכניע לך את ליבי ומבקש שתשלוט על חיי עכשיו. תודה לך.

כעת, לחץ על הלשונית "כן" על גבי המסך הזה ומישהו ייצור איתך קשר. אולי אתה מתעניין אבל אינך מוכן לעשות את הצעד הזה לקראת ישוע. הוא יהיה שם כשתהיה מוכן.

 

ישוע אוהב אותך!

 

מה הלאה

נשמח לענות לך על כל שאלה או לעזור לך בצעדיך הבאים במסע שלך עם ישוע