אמת יחסית

החיים הם מסע, ואתה יכול לבחור במסלול שיוביל אותך מ"אמת יחסית" לאמת המוחלטת

יש קולות רבים המנסים למשוך את תשומת ליבנו ולומר לנו מה לעשות. איזה קול צודק ואיזה טועה? איזה קול הוא האמת ויועיל לנו יותר מכולם?

אנשים רבים מאמינים שאנחנו צריכים ללכת בעקבות הלב שלנו ולעשות את מה שאנחנו חושבים שהוא הטוב ביותר בשבילנו. לדוגמה, למה להישאר בעבודה שאיננה משלמת לך את השכר שמגיע לך? למה להישאר נשוי כאשר הצרכים שלך אינם נענים? למה לשמור על הכללים כשצריך בסך הכול לעשות מה שהלב אומר ואת מה שטוב ביותר בשבילנו?

אם נפעל בהתאם למה שליבנו אומר לנו, נגלה שיש לנו בעיה של חוסר עקביות. אפילו הרגשות שלנו משתנים מיום אחד למשנהו. ההשקפה שלנו בכל נושא עשויה להשתנות בגלל מידע חדש, נסיבות משתנות ואפילו דברים שאנחנו מחבבים ולא מחבבים.

האם יש קנה מידה שיכול להדריך אותנו לאמת האולטימטיבית? התשובה היא כן! יש אמת מוחלטת והאמת הזאת נמצאת בישוע המשיח. ישוע אמר שהוא הדרך, האמת והחיים, ואין איש בא אל אלוהים האב אלא דרכו. היופי שבהליכה אחרי האמת של אלוהים, הוא שהאמת של אלוהים שווה בכל מצב, לכל אדם ובכל תקופה בחיים.

האמת היא שאלוהים מושלם והוא דורש שלמות מהבריאה שלו. אבל כתוב גם שאיננו עומדים בשלמות של אלוהים, וזה נקרא חטא. העונש על חטא הוא מוות. אבל אלוהים איננו רוצה להמית אותנו… הוא רוצה לנהל איתנו קשר! לכן הוא נתן את בנו, את בנו יחידו, ישוע, כדי למות במקומנו. ישוע הוא בן אלוהים המושלם והאדם המושלם, ולכן הוא המושלם, היחיד, שיכול לקחת את מקומנו. ישוע הקריב את חייו על צלב לפני יותר מאלפיים שנה כדי לשלם את העונש על חוסר השלמות שלך, החטא שלך.

המוות לא היה יכול להחזיק את ישוע בקבר. ישוע קם ביום השלישי ועלה חזרה לשמיים. האמת הזאת נמצאת בכתבי הקודש. וכתבי הקודש מלמדים אותנו כיצד לחיות למען האמת המוחלטת של הכתובים. זהו דבר אלוהים.

אנחנו מאמינים שישוע הוא בן אלוהים ומשיח ישראל והעולם כולו. נביאי התנ"ך ניבאו עליו לפני אלפי שנים. ישעיהו אמר שהמשיח היה "מדוכא מעוונותינו" (ישעיה נג 5). כלומר, הוא היה צריך למות במקומנו ולהיות הקורבן על חטאינו. דניאל הנביא כתב שהמשיח יוצא להורג ושזמן קצר אחרי כן, ייחרבו ירושלים ובית המקדש (דניאל ט 26). ישוע הגשים את שתי הנבואות האלה. בעצם, יש יותר משלוש מאות שלושים ושלוש נבואות שונות שכולן התגשמו בחייו של ישוע המשיח.

ישוע סבל ומת בעדנו אבל גם קם מהמתים וניצח את המוות. כל מי שמאמין בו מקבל מחילה על חטאיו וזוכה לחיי נצח. לכן אנחנו יכולים להתפלל אליו בתקופות של סבל וחטא ולדעת שהוא נאמן והוא יסלח לנו וירפא אותנו. הוא שומע אותנו כאשר אנחנו מתפללים.

יש אמת מוחלטת. השאלה היא, האם אתה רוצה ללכת בדרך משלך או האם תיכנע לאלוהים, שיכול לסלוח לך ולהעניק לך חיים אמיתיים?

אם כן, בוא נדבר עם אלוהים עכשיו ונבקש ממנו שיראה לנו את האמת.

אלוהים היקר, אני מחפש אמת. אמת אמיתית, אותנטית, מוחלטת. אנא סלח לי על חטאיי והבא אמת אל חיי. אני מכניע לך את ליבי ומבקש שתיקח את השליטה בחיי. תודה.

כעת, לחץ על הלשונית "כן" על גבי המסך הזה ומישהו ייצור איתך קשר. אולי אתה מתעניין אבל אינך מוכן לעשות את הצעד הזה לקראת ישוע. הוא יהיה שם כשתהיה מוכן.

ישוע אוהב אותך!

מה הלאה

נשמח לענות לך על כל שאלה או לעזור לך בצעדיך הבאים במסע שלך עם ישוע