היכן אני מתחיל?

יש לך נקודת ראות חדשה

אני מודה לאדון על שאתה הולך אחריו ושאתה מקדיש לו את ליבך. כעת לאחר שנתת לאדון את השליטה והמושכות על חייך, אתה חי בזהות חדשה וכבריאה חדשה בו. כעת אתה מתחיל לבנות יסודות מוצקים לחייך הרוחניים ואתה מוכן לגדול באמונה כמאמין. כצעד ראשון פתח בבקשה את ליבך וראה את עצמך כפי שאלוהים רואה אותך. אלוהים הוא האמת ורואה אותך כפי שאתה באמת. נקודת ההיבט שלך והראיה העצמית החדשה שלך, צריכה אם כך להתבסס על האמת.

אם אתה פתוח לאמת אז תצטרך להיות כן עם עצמך ולעשות ככל שיידרש על מנת לציית לדבר אדני בכל ליבך ומאודך. היה פתוח לשמוע ולעשות את מה שרוח אלוהים מנחה אותך לעשות. הנח לגאווה האישית שלך ותן מקום לאחרים לומר לך את האמת. הנח לאמת לשפוך אור אל תוך חייך. הדבר אומר שתצטרך להיות פתוח ולקדם בברכה כל דבר לימוד, תיקון ואפילו נזיפה אם הדבר הכרחי.

אם אתה פתוח לאמת אז יהיה עליך להיות כן עם אלוהים. יהיו פעמים בחייך בהם תיפול לידי חטא. כאשר זה קורה, עליך להכיר בכך שחטאת ולבקש מהאדון שיסלח לך. לאחר מכן עליך להמשיך בהתנהגות שמכבדת את האדון. דבר אלוהים אומר שהוא יודע את מחשבותיך עוד לפני שאתה בעצמך חשבת אותן, והוא לבדו יכול לשפוט את כוונות ליבך. אם כך, מדוע זה תנסה להסתיר את חטאך ממנו, או לחשוב שהוא לא רואה את מעשיך? להיות כן לפני אדוני הוא לטובתך בלבד.

אם אתה פתוח לאמת אז מצופה ממך להיות כן גם עם האחרים. עליך לומר את האמת באהבה באופן שבונה את האחר ואינו פוגעני או הרסני. התייחס אל האחר כפי שהיית רוצה שיתייחסו אליך. עליך לכבד את מי שמגיע לו הכבוד ולרצות להוות ברכה לאחרים. אם קרה והתייחסת את האחר בצורה שאינה מכבדת את המשיח – עליך להתנצל ולבקש את סליחתו. התנהג והתייחס אל האחר באופן שמשקף את אהבת המשיח.

הרשה לי לומר לך שאם תהיה כן עם עצמך, עם אלוהים, ועם אחרים זהו הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות. אולי תחווה מאחרים תגובה בלתי חיובית מדי פעם, אולם דע לך שכנותך מכבדת את המשיח ותהיה לך לברכה במשך הזמן.

אם תיפול לידי עקשנות וגאווה הדבר יביא אותך לידי צרות ובעיות שיקשרו אותך כרשת חוטי עכביש בידי החטא. לכן הבחירה בהליכה באמת היא הדבר הטוב והנכון ביותר שהינך יכול לעשות עבורך.

ההליכה באמת מאפשרת להבטחותיו של אלוהים להתממש בחייך. אלוהים אמר שלעולם לא ינטוש או יעזוב אותך. הוא חובר ביחד לטובת אלה שאוהבים אותו ונקראים לשמו ולעשיית רצונו. האדון יכול לעשות בחייך הרבה יותר ממה שאתה מסוגל לבקש או לדמיין. עזרי בא מאת ה', בורא שמים וארץ. ישנן הבטחות אין ספור שיכולות להתממש בחייך. השטן הוא כאריה שואג המחפש טרף לעצמו. הוא ינסה לשקר לך ולגנוב את השמחה שלך באדון. אם זה קורה, הדרך לנצח היא פשוט לדחות את שקרי השטן ולהזכיר לעצמך את שפע הבטחותיו של אלוהים הנמצאות בכתובים. זוהי הדרך שלך להתהלך בניצחון ובתקווה שרק אלוהים יכול לתת.

אם כן, היכן עליך להתחיל? אתה מתחיל ממקום של שינוי בנקודת הראיה. ישוע אמר: "אִם תַּעַמְדוּ בִּדְבָרִי, תַּלְמִידַי אַתֶּם בֶּאֱמֶת; 32 וְתֵדְעוּ אֶת הָאֱמֶת וְהָאֱמֶת תְּשַׁחְרֵר אֶתְכֶם." (האיגרת ליוחנן ח':31).

כשאתה פוסע במסע חייך אני מתפלל שתתהלך באמת, ובנקודת הראות החדשה שלך באדון.