לרשת 211 יש את מדיניות הפרטיות על מנת לשמור על האמון שלכם ולשמור על המידע האישי שהינכם מספקים לנו.

איסוף מידע

המידע האישי שאנו אוספים כולל את שמך, כתובת, עיר, מדינה, מיקוד, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני. בנוסף, אנו עשויים לאסוף את פרטי כרטיס האשראי שלך כחלק מתרומה שאתה מבצע. אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי לעבד את התרומה שלך, להנפיק קבלת מס עבור התרומה שלך או לעבד את הרכישה שלך. אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי להוסיף אותך לרשימת התפוצה שלנו עבור עלון חודשי ותקשורת ארגונית אחרת. אם נוסיף אותך לרשימת התפוצה שלנו, תמיד תהיה לך את האפשרות להסיר את עצמך ממנה בכל עת. אם אנו אוספים את פרטי כרטיס האשראי שלך, הם ישמשו רק לעיבוד התרומה או הרכישה שלך.

כדי להסיר את שמך

אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת התפוצה שלנו, אנא השתמש בדף "צור קשר" באתר שלנו. כל שעליך לעשות הוא למסור לנו את שמך וכתובתך וציין את רצונך להיות מוסר מן הרשימה שלנו בקטע התגובות בטופס זה. תוכל להתקשר למשרדנו בטלפון 4178666767 להסרה מרשימת התפוצה. כדי להסיר את שמך מרשימת הדוא"ל שלנו, פשוט לחץ על קישור ביטול המנוי שמופיע בכל דוא"ל ופעל לפי ההוראות.

אין שיתוף של מידע אישי

רשת 211 לעולם לא תסחר, תשתף או תמכור את המידע האישי שלך עם מישהו אחר, וגם לא תשלח דיוור תרומות בשם ארגונים אחרים. אנו מתחייבים כי זהותך תישמר בסודיות. המידע האישי שלך ישמש למטרות פנימיות ברשת 211 בלבד.

אבטחה

רשת 211 משתמשת בפרוטוקול Secure Socket Layer -SSL בעת איסוף או העברה של נתונים רגישים כמו פרטי כרטיסי אשראי. בעזרת טכנולוגיית ה- SSL, פרטי כרטיס האשראי שתזין תוך כדי תרומה או רכישה יוצפנו לפני שתעבור לאינטרנט. לאחר שנקבל את פרטי כרטיס האשראי שלך, הוא משמש רק לעיבוד התרומה או הרכישה שלך.

מידע אחר

נתונים שאנו אוספים אוטומטית: כשאתה מתקשר איתנו באמצעות השירותים שלנו באתר, אנו מקבלים ומאחסנים מידע כגון כתובת IP ופעילויות אחרות במסגרת השירותים. אנו עשויים לאחסן מידע כזה או שמידע כזה עשוי להיכלל במאגרי נתונים שבבעלותם ומתוחזקים על ידי חברות כלולות, סוכנים או ספקי שירותים. השירותים עשויים להשתמש במידע כזה לצורך ניתוח נתונים קולקטיבי.

שמירת נתונים

אנו שומרים נתונים אישיים כל עוד הם עשויים להיות רלוונטיים למטרות שמזוהות כאן. לסילוק נתונים אישיים, אנו עשויים לאנונימם, למחוק אותם או לנקוט בצעדים מתאימים אחרים. נתונים עשויים להימשך בעותקים שנעשו למטרות גיבוי והמשכיות עסקית למשך פרק זמן נוסף.

אבטחה

אנו נוקטים צעדים סבירים כדי להגן על המידע המסופק באמצעות השירותים מפני אובדן, שימוש לרעה, גישה בלתי מורשית, חשיפה, שינוי, או הרס. עם זאת, איננו יכולים להבטיח הגנה ואנו ממליצים לך להקפיד במיוחד על איזה מידע אתה מספק לנו באמצעים לא מאובטחים.

זכויות הנתונים והבחירות שלך

אתה יכול לבטל את המנוי לתקשורת שלנו על ידי ביצוע ההנחיות "ביטול הסכמה" במסגרת תקשורת זו. אתה יכול גם "לבטל את הסכמתך" מעיבוד הקשור לקוקיס על ידי ביצוע ההוראות בסעיף "מידע אחר." לאנשים באזור הכלכלי האירופי, קנדה, קוסטה ריקה, וכמה תחומי שיפוט אחרים מחוץ לארצות הברית יש זכויות משפטיות מסוימות לקבל אישור אם אנו מחזיקים בנתונים אישיים אודותיהם, לגשת לנתונים אישיים שאנו מחזיקים בהם (במקרים מסוימים ב טופס נייד), ולקבל את תיקונו, עדכונו, תיקונו או מחיקתו בנסיבות מתאימות. הם עשויים להתנגד גם לשימושים או לחשיפות שלנו במידע אישי, לבקש הגבלה על עיבודם או לבטל כל הסכמה. בקשות אלה לא ישפיעו על היכולת שלנו להמשיך לעבד נתונים בדרכים כדין.

כיצד אוכל לגשת לנתונים האישיים שיש לך אודותי?

אם תרצה להגיש בקשת גישה לנתונים, תוכל לעשות זאת על ידי הגשת בקשת דוא"ל לכתובת shealah@network211.email לאחר מכן נתחיל בתהליך וניתן גישה לנתונים האישיים שיש לנו בך תוך 30 יום.

כיצד אוכל לתקן, לעדכן, או למחוק את הנתונים האישיים שיש לך אודותי?

בנוסף לפונקציונליות הזמינה דרך השירותים שלנו, אתה יכול לבקש מאיתנו שינויים אחרים ישירות בכתובת shealah@network211.email אנו מבקשים כי תכלול הסבר על זכות הנתונים שאתה מבקש לממש. להגנתך, אנו עשויים לנקוט בצעדים לאימות זהות לפני שנענה לבקשתך.

כיצד אוכל להתנגד או להגביל את האופן בו אתה מעבד את הנתונים האישיים שלי?

זכותך לבקש מאיתנו להפסיק להשתמש או להגביל את השימוש שלנו בנתונים האישיים שלך בנסיבות מסוימות. אנו מציעים לך את היכולת להגביל את עיבוד הנתונים שלך לשימושים ספציפיים, אותם ניתן להגיש לכתובת shealah@network211.email . לאנשים באזור הכלכלי האירופי יש זכות "לבטל את הסכמתם" של כל העיבוד שלנו בנתונים האישיים למטרות שיווק ישיר. כדי לממש זכות זו, אנא עקוב אחר ההוראות "ביטול הסכמה" כמפורט בכל אחת מהתקשורות שלנו או הגש בקשה ל shealah@network211.email . הזכויות והאופציות המתוארות לעיל כפופות למגבלות וחריגים מכוח החוק החל. בנוסף לזכויות אלה, יש לך זכות להגיש תלונה לרשות הפיקוח הרלוונטית. עם זאת, אנו ממליצים לך ליצור איתנו קשר תחילה, ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו בכדי לפתור את דאגתך.

מדיניות קוקי

קוקיס וטכנולוגיות דומות: אנו משתמשים בקוקיס ובטכנולוגיות דומות כדי לעקוב אחר אינטראקציות באינטרנט וכדי לספק חווית משתמש משופרת בעת גישה לשירותים שלנו, כמו שינוי המידע שאנו מספקים לכם בביקורים הבאים בשירותים שלנו. קובצי Cookie הם פיסות נתונים שאתרים ושירותים יכולים להגדיר בדפדפן או במכשיר שניתן לקרוא בביקורים עתידיים. אנו עשויים להרחיב את השימוש בקוקיס שלנו בכדי לשמור נתונים נוספים מכיוון שתכונות חדשות מופעלות לשירות. בנוסף לקוקיס אנו משתמשים בטכנולוגיות דומות כדי לקבוע אינטראקציה עם דוא"ל שנשלחו על ידי המערכות שלנו ואינטראקציה עם דפי האינטרנט השונים שלנו.

ספקים וכלי ניתוח של צד שלישי: אנו עשויים להשתמש בכלי ניתוח אתרים של צד שלישי כגון Google Analytics המשתמשים בקוקיס כדי לאסוף מידע מסוים הנוגע לשימוש שלך בשירותים שלנו. אם ברצונך לבטל את האוסף הזה, אתה יכול לעשות זאת על ידי השבתת קובצי Cookie בדפדפן האינטרנט שלך או על ידי ביצוע ההוראות שמספק ספק דפדפן האינטרנט שלך, בדרך כלל ניגשים דרך אתר האינטרנט שלהם או באמצעות מסך עזרה או הגדרות בדפדפן.

שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות את מדיניות הפרטיות הזו בכל עת ומעת לעת ללא הודעה מוקדמת. אנא קרא מדיניות זו מעת לעת, ובמיוחד לפני שתמסור מידע כלשהו. מדיניות פרטיות זו עודכנה לאחרונה בתאריך המצוין להלן. המשך השימוש שלך בשירותים לאחר כל שינוי או שינויים במדיניות פרטיות זו יצביע על הסכמתך לתנאים של מדיניות פרטיות מתוקנת כזו.

שונה לאחרונה: 17.3.2020