שברון

החיים הם מסע, ואתה יכול לבחור במסלול שיוביל אותך מלב שבור ללב שלם

אם הייתי יכול לבחור את התסריט של חיי, הייתי בוחר להיות מצליח, עשיר ונערץ. אבל האמת היא שכל אחד מאיתנו עובר חוויות של כישלון, אומללות ואפילו אסון. אנחנו נשברים. לפעמים בגלל נסיבות, קשרים הרוסים או בעיות גופניות ולפעמים אפילו בגלל ההשלכות של המעשים שלנו.

אם אתה מרגיש שבור כרגע, סביר להניח שתוכל להזדהות עם הדברים שאני אומר. אתה מרגיש כאילו שוב ושוב בעטו לך בעיטה עזה לבטן, עד שלא נותר ממך אלא שלד או צל של מה שהיית פעם. אתה מרגיש בודד ולבד. נראה לך שלאיש לא אכפת ואיש איננו יכול להציל אותך מהייאוש שלך. הכאב העצום הזה משתק את ליבך, משעבד את המחשבות שלך וגוזל ממך את שמחת החיים שפעם מילאה אותך.

אם אתה כמוני, אתה מנסה לברוח מהכאב בכל מחיר. יש הפונים לאלכוהול כדי לשכוח את הצרות שלהם. אחרים ממלאים את חייהם בפעילות יתר. הם עושים כל דבר שרק אפשר כדי להתרחק מהכאב ולהתעלם ממנו. הבעיה היא שמי שהולך בדרך הזאת איננו מתמודד עם השבר. כשהגורמים המשככים מתפוגגים, הכאב בלב נותר ואפילו מחמיר.

אם אתה באמת רוצה לעבור משבר לשלמות במסע החיים שלך, אתה חייב לאזור אומץ ולהתמודד עם הכאב. אתה חייב לתקוף את השבר שלך בעוצמה ובנחישות שלא ישאירו שום אפשרות לתבוסה. הסוד ללב שלם טמון ברפואה שנותן כוח גדול מאיתנו. הכוח הזה קיים, ושמו ישוע המשיח.

ישוע יודע מהו שבר. הוא יודע מהי בגידה ומהו לעג. אנשים עיוותו את דבריו. אמרו עליו שהוא אחוז שטן. עינו את גופו והצמידו אותו במסמרים אל צלב כדי שימות כמו פושע. הוא היה נקי מחטא אבל מת כאחרון החוטאים. בכל זאת, הוא נשמע לאלוהים בכל עת וכך התגבר על השבר. לכן הוא קם מן המתים לאחר שלושה ימים והוא חי היום. הוא בחר במסלול שהוביל אותו לשלמות כשהפקיד את חייו לידי אלוהים האב ואפשר לאלוהים לרפא אותו.

וכעת, ישוע מבקש ממך לתת לו את השבר שלך. אם תבחר לעשות זאת, זכור שהוא איננו רוצה רק את הכאב שלך, הוא רוצה את כל כולך. הוא רוצה את ליבך, את מחשבותיך ואת כוחך. כי הדרך היחידה לקבל את הרפואה שלו מכאב ולבחור במסלול שיוביל את ליבך לשלמות, היא לתת לו את כל כולך. האמן שהוא המושיע והידיד שלך ולך אחריו… ופעל לפי הכללים שלו. השבר שלך נועד להמיט עליך חורבן, אבל אם תיתן את הלב שלך לישוע, תמצא ריפוי אמיתי וחיים.

אנחנו מאמינים שישוע הוא בן אלוהים ומשיח ישראל והעולם כולו. נביאי התנ"ך ניבאו עליו לפני אלפי שנים. ישעיהו אמר שהמשיח היה "מדוכא מעוונותינו" (ישעיה נג 5). כלומר, הוא היה צריך למות במקומנו ולהיות הקורבן על חטאינו. דניאל הנביא כתב שהמשיח יוצא להורג ושזמן קצר אחרי כן, ייחרבו ירושלים ובית המקדש (דניאל ט 26). ישוע הגשים את שתי הנבואות האלה. בעצם, יש יותר משלוש מאות שלושים ושלוש נבואות שונות שכולן התגשמו בחייו של ישוע המשיח.

ישוע סבל ומת בעדנו אבל גם קם מהמתים וניצח את המוות. כל מי שמאמין בו מקבל מחילה על חטאיו וזוכה לחיי נצח. לכן אנחנו יכולים להתפלל אליו בתקופות של סבל וחטא ולדעת שהוא נאמן והוא יסלח לנו וירפא אותנו. הוא שומע אותנו כאשר אנחנו מתפללים.

האם הרוח שלך שבורה? האם ליבך שבור? אם כן, אני מעודד אותך לבוא לישוע. האמן שהוא המושיע שלך. הוא המרפא. הוא יחבוש את ליבך השבור וייתן לך חיים בשפע.

בוא נדבר עם ישוע עכשיו…

אלוהים היקר, אני צריך שתציל אותי מהשבר המשתק הזה. בבקשה רפא אותי והפוך את ליבי השבור לשלם. בבקשה סלח לי על חטאיי, רפא אותי ועזור לי להגשים את עצמי. אני מוסר לך את ליבי ומבקש שתיקח את השליטה בחיי. תודה.

כעת, לחץ על הלשונית "כן" על גבי המסך הזה ומישהו ייצור איתך קשר. אולי אתה מתעניין אבל אינך מוכן לעשות את הצעד הזה לקראת ישוע. הוא יהיה שם כשתהיה מוכן.

ישוע אוהב אותך!

מה הלאה

נשמח לענות לך על כל שאלה או לעזור לך בצעדיך הבאים במסע שלך עם ישוע