חולי

החיים הם מסע, ואתה יכול לבחור בדרך שתוביל אותך מחולי לבריאות

בריאות טובה היא אחת הברכות הגדולות בחיים. אנשים רבים שזכו לבריאות טובה, אינם מקדישים לה מחשבה כי הם אינם מתמודדים עם בעיה רפואית כלשהי. אפשר לראות בה מובן מאליו אבל האמת היא שזוהי ברכה. אני יודע שאיננו יכולים להבטיח לעצמנו בריאות טובה אבל יש צעדים שאפשר לעשות כדי לשמור על בריאות.

הצעד הראשון הוא להפסיק לעשות מעשים הגורמים לחולי.

כתוב בכתובים שאנחנו קוצרים את מה שאנחנו זורעים. לכן, אם אתה מנהל אורח חיים הפוגע בבריאות, אל תהיה מופתע אם תהיה חולה. אנשים שעובדים קשה ושהם תובעניים כלפי עצמם וכלפי גופם, יסבלו בסופו של דבר מפגיעה בבריאות. אסור לנו להתעלל בגוף שלנו. אבל אם תקדיש זמן למנוחה, ותאפשר לגופך להחלים ולהתחזק בזכות תזונה נכונה ושינה טובה, תוכל לעשות את חלקך ולמנוע מחלות מסוימות.

אנחנו צריכים להתמודד עם לחץ כראוי, לנהל אורח חיים בריא, לשלוט בהרגלי האכילה שלנו ולהתעמל.

הצעד השני הוא לפנות לסיוע רפואי. הרופאים למדו כיצד לטפל בחולי והם יכולים לקבוע מהם הצעדים המתאימים והתרופות הדרושות כדי לעזור לנו. אם יש מרפא לחולי שלנו, הרופאים יודעים מהו.

הצעד השלישי הוא לפנות לישוע, הרופא הגדול. כאשר אנחנו חושבים על בריאות מזווית ראייה תיאולוגית, חשוב לזכור שישוע המשיח בא לעולם כדי לרפא את הזקוקים לריפוי. ישוע הוא בן האלוהים ויש לו כוח לרפא במרוצת הזמן או באופן מיידי.

אבל כאשר ישוע מרפא, הוא מרפא את הגוף שלנו, נותן לנו לב חדש ומחדש את הנפש שלנו. במילים אחרות, הוא מרפא כליל ובאופן שלם. ההיבט האחר של הריפוי הוא שישוע מרפא בהתאם לרצונו ומטרתו. הוא איננו המשרת המתייצב למלא כל גחמה. הוא מרפא כדי לעזור לך וגם כדי להראות לך שהוא יכול לרפא את כל כולך. הוא מציע לך ריפוי שלם.

לפעמים הריפוי מיידי ולפעמים הוא כרוך בזמן. אבל גם אז, ישוע נמצא איתנו לכל אורך הדרך.

אנחנו מאמינים שישוע הוא בן אלוהים ומשיח ישראל והעולם כולו. נביאי התנ"ך ניבאו עליו לפני אלפי שנים. ישעיהו אמר שהמשיח היה "מדוכא מעוונותינו" (ישעיה נג 5). כלומר, הוא היה צריך למות במקומנו ולהיות הקורבן על חטאינו. דניאל הנביא כתב שהמשיח יוצא להורג ושזמן קצר אחרי כן, ייחרבו ירושלים ובית המקדש (דניאל ט 26). ישוע הגשים את שתי הנבואות האלה. בעצם, יש יותר משלוש מאות שלושים ושלוש נבואות שונות שכולן התגשמו בחייו של ישוע המשיח.

ישוע סבל ומת בעדנו אבל גם קם מהמתים וניצח את המוות. כל מי שמאמין בו מקבל מחילה על חטאיו וזוכה לחיי נצח. לכן אנחנו יכולים להתפלל אליו בתקופות של סבל וחטא ולדעת שהוא נאמן והוא יסלח לנו וירפא אותנו. הוא שומע אותנו כאשר אנחנו מתפללים.

אתה יכול לבחור בדרך המובילה מחולי לבריאות אם תימנע מהמעשים הגורמים חולי, תפעל בהתאם להוראת הרופא שלך וחשוב מכול, אם תציג את הצרכים  שלך לישוע.

האם אתה רוצה להירפא? בוא נדבר על כך עם ישוע עכשיו.

ישוע היקר, אני זקוק לריפוי. אנא רפא את ליבי, את נפשי ואת גופי. אני רוצה להכיר אותך וללכת אחריך בכל כוחי ומאודי. אנא סלח לי על חטאיי ורפא אותי. תודה לך.

כעת, לחץ על הלשונית "כן" על גבי המסך הזה ומישהו ייצור איתך קשר. אולי אתה מתעניין אבל אינך מוכן לעשות את הצעד הזה לקראת ישוע. הוא יהיה שם כשתהיה מוכן.

ישוע אוהב אותך!

 

 

מה הלאה

נשמח לענות לך על כל שאלה או לעזור לך בצעדיך הבאים במסע שלך עם ישוע