ייאוש

החיים הם מסע, ואתה יכול לבחור בדרך שתוביל אותך מייאוש לתקווה

יש תקופות בחיים שבהן הכול מסתדר לנו. החיים טובים! אבל פתאום, בלי שום אזהרה, קורה משהו שמשנה לנו את החיים. קורה משהו שגורם לנו למעוד וליפול בחבטה עזה, ואנחנו מאבדים תקווה. אולי אתה נמצא במלכודת הזאת כרגע. אולי אתה שקוע בחובות כה כבדים, שרק זכייה בלוטו תאזן אותך. אולי היית במערכת יחסים והיא קרסה ואין שום דרך להתרצות ולחזור להיות יחד. אתה מביט ברסיסים של חייך ומאבד תקווה שאי פעם תשוב להיות מי שהיית.

כמובן, אתה יכול להשלות את עצמך ולחשוב שאם רק תקנה עוד כרטיס לוטו, תזכה בכל הקופה. אם רק תצליח להיחלץ מהנישואין שלך, תמצא את בת הזוג שבעיניך אתה ראוי לה. אבל במציאות, אתה בסך הכול מטעה את עצמך וחי באשליות. אתה תולה את התקווה שלך במישהו או במשהו שאינם יכולים לעזור לך באמת. על כך נאמר "לא כל שנוצץ הוא זהב".

לא משנה כמה תנסה, עד מהרה תגלה שאינך יכול לאחות שוב את השברים. זהו הרגע שבו אתה מפסיד במלחמה, כי איבדת תקווה. וכשאתה מאבד תקווה, אתה מוותר, נכנע ונשבר. כאילו אתה מושלך אל ים אינסופי של ייאוש ומאמין לשקר שלעולם לא תוכל להינצל.

האם יש תקווה… תקווה אמיתית? התשובה היא… כן! אתה בהחלט יכול לשקם את החיים שלך. תמיד יש תקווה, לא בזכות מעשים שאתה יכול לעשות אלא בזכות מישהו שבו אתה יכול לתלות את תקוותיך. שמו ישוע.

איש מאיתנו איננו מצליח להיות מה שאלוהים רוצה שנהיה – כי אנחנו אנשים חוטאים. אבל ישוע בא לעולם לפני יותר מאלפיים שנה כדי לשלם את העונש על חטאינו. במותו ובתחייתו, הוא שבר את החטא והמוות. אם תאפשר לישוע לשלוט בחייך, הוא יפיח רוח חיים אל תוך המצב שלך וייתן לך תקווה, תקוות אמת שאיש לא יוכל לגזול ממך.

במקום להתמודד עם הבעיות שלך לבד ובלי תקווה לניצחון, אתה יכול לעמוד עם ישוע והוא יעזור לך להתמודד בדרכים שמעולם לא היית מעלה על דעתך. ישוע ישקם את חייך, בזמן ובדרך שלו.

אנחנו מאמינים שישוע הוא בן אלוהים ומשיח ישראל והעולם כולו. נביאי התנ"ך ניבאו עליו לפני אלפי שנים. ישעיהו אמר שהמשיח היה "מדוכא מעוונותינו" (ישעיה נג 5). כלומר, הוא היה צריך למות במקומנו ולהיות הקורבן על חטאינו. דניאל הנביא כתב שהמשיח יוצא להורג ושזמן קצר אחרי כן, ייחרבו ירושלים ובית המקדש (דניאל ט 26). ישוע הגשים את שתי הנבואות האלה. בעצם, יש יותר משלוש מאות שלושים ושלוש נבואות שונות שכולן התגשמו בחייו של ישוע המשיח.

ישוע סבל ומת בעדנו אבל גם קם מהמתים וניצח את המוות. כל מי שמאמין בו מקבל מחילה על חטאיו וזוכה לחיי נצח. לכן אנחנו יכולים להתפלל אליו בתקופות של סבל וחטא ולדעת שהוא נאמן והוא יסלח לנו וירפא אותנו. הוא שומע אותנו כאשר אנחנו מתפללים.

בוא נבקש עכשיו מישוע שייתן לך תקווה…

ישוע היקר, אני במצב שבו אין לי שום תקווה. אנא סלח לי על החטא שלי והפח תקווה אמיתית בחיי. אני מוסר לך את ליבי ומבקש שתשלוט בחיי עכשיו. תודה לך.

כעת, לחץ על הלשונית "כן" על גבי המסך הזה ומישהו ייצור איתך קשר. אולי אתה מתעניין אבל אינך מוכן לעשות את הצעד הזה לקראת ישוע. הוא יהיה שם כשתהיה מוכן.

 

ישוע אוהב אותך!

 

 

 

מה הלאה

נשמח לענות לך על כל שאלה או לעזור לך בצעדיך הבאים במסע שלך עם ישוע