בלבול

מציאת כיוון בעולם מבלבל

פעם כשנסעתי בלונדון, אני ומשפחתי התבלבלו בניסיון להגיע משדה תעופה אחד לשני. חשבנו שאנחנו יודעים את התוכנית, אבל לפתע, הציפיות שלנו התנפצו כשגילינו שנצטרך לעבור מכס ולקחת אוטובוס משדה תעופה אחד לשני.

זה היה מתסכל. לא היינו בטוחים למי לפנות. לא ידענו איך להעביר את המזוודות שלנו משדה תעופה לשני. כל כך הרבה דברים התרחשו בבת אחת שהילדים שלנו התחילו לבכות! למרבה המזל, הגיע מישהו שידע מה שאנחנו צריכים לעשות והוא עזר לנו להצליח בדרכנו.

החיים יכולים להיות מסע מתסכל. אתה יכול למצוא את עצמך במצבים שבהם אתה לא בטוח מה לעשות. אתה מתבלבל ונראה שכולם מבינים מה הולך יותר טוב ממך. בלבול יוצר יותר בלבול. ללכת בדרך שלך אולי נראה בהתחלה בסדר, אך סביר להניח שתפספס כמה עצירות חשובות בדרך. אפשר אפילו לפספס את הדרך הנכונה כולם ביחד. כולנו זקוקים למדריך אמין למסע זה שאנו מכנים חיים.

האם יש דרך שתוכל לעקוב אחריה שמובילה לאמת מושלמת? כן! יש אמת מוחלטת ואמת זו נמצאת בישוע, משיח ישראל. ישוע אמר שהוא הדרך, האמת, והחיים וכי אף אחד לא בא לאב אלא דרכו. היופי בעקבות עצתו של אלוהים הוא שהאמת שלו זהה בכל סיטואציה, בכל פרט, ובכל עונה בחיים.

אלוהים הוא שנותן כיוון לחיים אשר מסיימים את הבלבול. דרכו לא תוביל אותך לעבר נזק ומבוכה. במקום זאת, דרכו מובילה אותך לחיים של ביטחון ושמחה. היכן תוכלו למצוא את הכיוון של אלוהים? התנ"ך.

התנ"ך היא מפת דרכים אמינה שיכולה לעזור לך לנווט באתגרים הקשים ביותר של החיים. זה מגדיר בבירור את סוג החיים שאלוהים יברך ומציע תקווה לחיים טובים יותר שיבואו. מטרת התנ"ך היא לעזור לך לגלות את השמחה של מערכת יחסים עם אלוהים שמתחילה דרך ישוע המשיח.

ישוע הגיע לארץ וחי בקרבינו. הוא מבין עד כמה העולם הזה יכול להיות מבלבל והוא יודע שאנחנו מושפעים מבחירות: אלה שאנו מבצעים ובחירות שאחרים סביבנו עושים. ישוע כל כך מסור לך על מנת שתחיה חיים ממומשים בכך שהוא עשה דרך בשבילך להיות משוחרר מחטא דרך הקרבן שלו. כשאתה מבקש מישוע סליחה, אתה מתחיל מסע חדש עם המשיח כמדריך שלך. הכל מתחיל בתפילה.

כשאתה מוכן ללכת בדרך של אלוהים במקום הדרך של מבלבול, התפלל איתי את התפילה הזו:

"אלוהים, סלח לי שאני סומך על עצמי יותר מדי זמן. אני חלש, מבולבל ואני שבור. אני זקוק לבהירות שלך, לשלוותך ולהבנתך. רק אתה יכול לספק אמת מוחלטת בעולם מטעה. היכנס לחיי והפוך אותי לחדש. חידש את רוחי ואת נפשי לצלילות, שלווה, והבנה. תודה שבחרת בי כאהובתך. בשמו של ישוע, אמן."

אם התפללת את התפילה, אנא לחץ על הכפתור שאומר: "כן, התפללתי." נשמח לדעת יותר על הסיפור שלך.

מה הלאה

נשמח לענות לך על כל שאלה או לעזור לך בצעדיך הבאים במסע שלך עם ישוע