גילוי התקווה מחדש

גילוי התקווה מחדש

לפעמים אנו חשים חסרי תקווה. ייתכן שאנו קורבנות של נסיבות מחוץ לשליטתנו. ייתכן כי אנחנו יצרנו את אותם הנסיבות וכעת אנו תקועים. אולם לא משנה מה יצר את הנסיבות שאנו מתמודדים מולם ישנה תקווה.

בראיין בולט מכיר את הנושא מקרוב. הנסיבות בהן היה תלוי התדרדרו כל כך והובילו כמעט למוות שלו.  דבר אחד הוביל לשני ופתאום הוא מתמודד מול המוות עצמו…והוא ייחל לכך. תודה לאל הסיפור שלו לא נגמר בדם אלא מתחיל בדם.

הסיפור של בראיין

בזמן שבראיין שכב באמבולנס מדמם וחייו אוזלים ממנו הכתה בו המחשבה שהוא עומד למות. הוא הבין שהמעשים שעשה וההחלטות שלקח גרמו לעתיד שלו להיות מעורפל. הוא זקוק לעזרה. היא הגיעה בדמות חובש באמבולנס.

אותו אדם חלק תקווה יחד עם בראיין בולט. הוא דיבר על אדם שמתקן סיטואציות בלי אפשריות. אותו אדם הוא ישוע המשיח, בן האלוהים. בראיין הבין שהוא זקוק למושיע ומהרגע שהוא פנה לאלוהים בבכי ותחנונים אלוהים הוא החל לחוש בשיפור.

הסיפור שלך

ייתכן כי אתה חש נואש ושרוי בבדידות . אולי אף איבדת כל תקווה. אותו ישוע שסייע לבראיין בולט יכול לעזור לך. הוא מציע להסיר את המסע הכבד מהכתפיים שלנו ולהעניק לנו חיים חדשים.

אולי אתה חושב שאתה לא זקוק למושיע. שכנעת את עצמך שניתן לתקן את הסיטואציה בכוחות עצמך. אולם עמוק בפנים אתה מודע לכך שגם המאמצים הכי טובים שלך הותירו אותך להילחם במערכה שלא ניתן לנצח. בראיין בולט גילה כי ישוע הוא ההבדל בין חיים עם סיפוק לבין מוות בייאוש. ישוע יכול לעזור גם לך

הכל מתחיל בתפילה פשוטה

ישוע, אני תקוע ולא יכול לשנות את הנסיבות. איבדתי כל תקווה ואני זקוק לעזרה שלך. אנא סייע לי כפי שסייעת לבראיין בולט. עזור לי לגלות חיים חדשים שמגיעים ממך. אני מצטער על החטאים שלי. אנא עזור לי לחיות למענך ולהפוך אותך למושיע של החיים שלי. בשם ישוע אמן.

במידה ונשאת תפילה זאת אנא לחץ על הכפתור בתחתית הכתבה בכדי להודיע לנו שבחרת בישוע. אנחנו מעוניינים ליצור אתך קשר ולסייע לך להמשיך ולהתקדם מחיים בייאוש לחיים מלאים בתקווה!

מה הלאה

נשמח לענות לך על כל שאלה או לעזור לך בצעדיך הבאים במסע שלך עם ישוע