מאמר

ללכת אחרי ישוע

החלטת להיות תלמיד של ישוע המשיח. גלה את השיעורים הקלים האלה כדי ללמוד יותר על אלוהים, על התנ"ך, ועל המשמעות של ללכת אחרי ישוע. המסע שלך לאורך החיים מלא בשאלות ואתגרים. זה המקום הטוב ביותר להתחיל בו. גלה כיצד לעשות את הצעד הבא ולצמוח במערכת היחסים שלך עם אלוהים. גם אם היית מאמין הרבה זמן, חזק את בסיס אמונתך, ולמד כיצד לעזור לאחרים לבנות את אמונתם. המאמרים שלהלן מכילים סרטונים ומשאבים שיעזרו לכם לצמוח ולהמשיך בהליכה עם ישוע.

ברוך הבא מאמין חדש!

ברכותינו! 

התפללת לפני ה’ לקבלת סליחה על חטאיך וקיבלת לחייך את האמונה בישוע המשיח. כעת אתה קרוב כאח ורע לישוע, ואני רוצה לעזור לך לגדול ביחסיך עמו על מנת שתלמד לאהוב אותו באופן עמוק יותר.

בספר מתי פרק יג’:3 שבברית החדשה ישוע סיפר משל: “הִנֵּה הַזּוֹרֵעַ יָצָא לִזְרֹעַ. 4 כַּאֲשֶׁר זָרַע נָפְלוּ כַּמָּה זְרָעִים בְּשׁוּלֵי הַדֶּרֶךְ וּבָאוּ צִפֳּרִים וְאָכְלוּ אוֹתָם. 5 אֲחֵרִים נָפְלוּ עַל אַדְמַת טְרָשִׁים, בְּמָקוֹם שֶׁלֹּא הָיְיתָה לָהֶם הַרְבֵּה אֲדָמָה, וּמִהֲרוּ לִצְמֹחַ מִפְּנֵי שֶׁלֹּא הייתה לָהֶם אֲדָמָה עֲמֻקָּה. 6 אוּלָם כְּשֶׁזָּרְחָה הַשֶּׁמֶשׁ נִצְרְבוּ וּבְאֵין שֹׁרֶשׁ הִתְייַבְּשׁוּ. 7 אֲחֵרִים נָפְלוּ בֵּין קוֹצִים, אַךְ הַקּוֹצִים צָמְחוּ וְהֶחֱנִיקוּ אוֹתָם. 8 וַאֲחֵרִים נָפְלוּ עַל אֲדָמָה טוֹבָה וְעָשׂוּ פְּרִי – זֶה פִּי מֵאָה, זֶה פִּי שִׁשִּׁים וְזֶה פִּי שְׁלוֹשִׁים. 9 מִי שֶׁאָזְנַיִם לוֹ, שֶׁיִּשְׁמַע!”

לאחר מכן פירש ישוע את המשל לשומעיו:

“וּבְכֵן שִׁמְעוּ אַתֶּם אֶת פֵּשֶׁר מְשַׁל הַזּוֹרֵעַ. 19 כָּל הַשּׁוֹמֵעַ אֶת דְּבַר הַמַּלְכוּת וְאֵינֶנּוּ מֵבִין, בָּא הָרָע וְחוֹטֵף אֶת מַה שֶּׁנִּזְרַע בִּלְבָבוֹ; זֶהוּ הַנִּזְרָע בְּשׁוּלֵי הַדֶּרֶךְ. 20 הַנִּזְרָע עַל אַדְמַת טְרָשִׁים הוּא הַשּׁוֹמֵעַ אֶת הַדָּבָר וּמִיָּד מְקַבֵּל אוֹתוֹ בְּשִׂמְחָה, 21 אַךְ אֵין לוֹ שֹׁרֶשׁ בְּתוֹכוֹ וְרַק לְשָׁעָה יַעֲמֹד, וּבִהְיוֹת צָרָה אוֹ רְדִיפָה בִּגְלַל הַדָּבָר הוּא נִכְשָׁל מִיָּד. 22 הַנִּזְרָע בֵּין הַקּוֹצִים הוּא הַשּׁוֹמֵעַ אֶת הַדָּבָר, אֶלָּא שֶׁדַּאֲגוֹת הָעוֹלָם הַזֶּה וּמַדּוּחֵי הָעֹשֶׁר מַחֲנִיקִים אֶת הַדָּבָר וְלֹא יַעֲשֶׂה פְּרִי. 23 הַנִּזְרָע עַל הָאֲדָמָה הַטּוֹבָה הוּא הַשּׁוֹמֵעַ אֶת הַדָּבָר וּמֵבִין וְגַם עוֹשֶׂה פְּרִי – זֶה עוֹשֶׂה פִּי מֵאָה, זֶה פִּי שִׁשִּׁים וְזֶה פִּי שְׁלוֹשִׁים.” (מתי יג’:18-23)

כעת, לאחר שקיבלת את זרע הבשורה הטובה, ושישוע אוהב אותך, תפילתי עבורך היא שתבין כיצד לחיות את חייך עבורו, ותלמד לכבד את האדון בכל תחום בחייך מיום זה והלאה.

מטרת הסרטונים הבאים על מנת לעזור לך לזהות מקומות חשובים בליבך בהם תוכל לגדול ביחסיך עם האדון. אני יודע שישוע ילווה כל צעד שלך, ילמד וידריך אותך לחיות חיי ניצחון לאורך כל מסע חייך.

השיעור הבא